“Baltijas Ekspresim” izdevies pārvadāt 1,5 reižu vairāk kravu nekā pērn

2019. gadu daudzsološi turpina biedrībā Baltijas Asociācija – Transports un Loģistika (BATL) ietilpstošais uzņēmums AS Baltijas Ekspresis. Pēc rekordražīgā janvāra mēneša, februārī izdevies vēl nedaudz vairāk palielināt kopējo pa dzelzceļu pārvadāto kravu apjomu Ventspils ostas virzienā, bet gada kopējo pārvadāto kravu apgrozījumu sasniedzot jau 1,55 miljonus tonnu, informēja uzņēmumā. Līdz ar to divos mēnešos izdevies pārvadāt vairāk nekā 1/5 daļu no kopējā pērn sasniegtajiem 8,05 miljoniem tonnu.

Pagājušo gadu Baltijas Ekspresis noslēdza ar jaunu kravu pārvadājumu rekordu, turklāt apgrozījumu ar mērķtiecīgu darbu saspringtajā kravu pārvadājumu nozarē izdevās palielināt teju par miljonu tonnu: 2017. gadu uzņēmums noslēdza ar tobrīd rekordlielo 7,12 miljoniem tonnu apjomu. Šis gads sācies vēl ražīgāk.

Jau janvārī pārvadātais kravu apjoms sasniedza 771,5 tūkstošus tonnu, kas salīdzinājumā ar pagājušā gada janvārī pārvesto kravu apjomu ir pieaugums par 64% (pērn bija 470 tūkstoši tonnu). Lai arī februāris ir ar tikai 28 dienām, tā laikā dzelzceļa kravu pārvadājumu apjoms Ventspils ostas virzienā vēl lielāks – 779 tūkstoši tonnu attiecībā pret 530 tūkstošiem tonnu pērn.